>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Ārsti izglābuši uz sētas uzdūrušos kaķi

Stāsts ar laimīgām ziņām! :)

Apstiprinot nopietno zinātnisko hipotēzi par to, ka kaķiem ir deviņas dzīvības, Lielbritānijas ārsti veikuši sarežģītu operāciju, lai glābtu kāda kaķa dzīvību, kurš, krītot no koka, bija uzdūries sarūsējušai sētai, ziņo The Daily Mail.

Trīs gadus veco kaķēnu vārdā Džeks Roterhemas pilsētiņā bija atraduši viņa saimnieki, taču viņi nebija uzdrīkstējušies noņemt kaķi no sētas metāla pīķiem. Viņi izsaukuši ugunsdzēsējus (dažās valstīs ar kaķu glābšanu tradicionāli nodarbojas tieši ugunsdzēsēji), kuri tad arī nozāģējuši nelielu sētas fragmentu ar visu kaķi.

Lai gan kaķis bija nopietni traumēts, mediķi pielika ne mazums pūļu, lai dzīvnieku glābtu, un šobrīd kaķa veselībai vairs nekādas briesmas nedraud - vien pagaidu neērtības sagādā plastmasas riņķis ap kaklu.

Kaķa saimnieki, protams, ir priecīgi par sava mīluļa izglābšanos, tomēr jau uzrakstījuši vēstuli vietējām varas iestādēm, lai bīstamo sētu pārveidotu. Pēc viņu domām, ir visai bezjēdzīgi salikt smailus pīķus uz betona sētas, kura jau tā ir vairāk nekā divus metrus augsta.

"Ir ļoti žēl, ka mūsu Džekam jāpiedzīvo tādas ciešanas, bet viņa vietā varēja uzdurties arī kāds bērns," visai savdabīgu argumentu minējuši kaķa saimnieki.

 

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma