>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Katoļus šokē reklāma ar mūķeni stāvoklī

Katoļus šokē reklāma ar mūķeni stāvoklī

Itālijas sabiedrību nepatīkami pārsteigusi kāda saldējuma reklāma, kurā redzama mūķene mātes cerībās, un katoliskā sabiedrības daļa panākusi šīs reklāmas aizliegšanu, ziņo ārvalstu preses.

Reklāmā, kas pirms neilga laika tika publicēta vairākos Itālijas žurnālos, redzama jauna meitene mūķenes tērpā, kura ir grūtniecības pēdējos mēnešos un, stāvot baznīcas telpās, mielojas ar saldējumu.

Par saukli izvēlēta frāze "Saldējums ir mūsu reliģija", kas kopā ar meitenes attēlu izraisījusi sašutumu Itālijas katoļos - sūdzības par izsmiekla pilno reklāmu saņēmušas gan žurnālu redakcijas, gan reklāmas kontrolējošās institūcijas.

Saldējumu ražotāju pārstāvji gan nolieguši apgalvojumus, ka šī reklāma veidota kā ņirgāšanās par kristīgajām vērtībām, un skaidrojuši, ka tas vienkārši licies efektīvs veids, kā parādīt svētlaimīgās sajūtas, ko rada viņu pārdotā produkcija.

Uzņēmuma pārstāvji gan atzina, ka reklāmā izmantots "viegls humors", atspoguļojot baznīcas attieksmi pret atsevišķām norisēm sabiedrībā.

Institūcijas, kas Itālijā regulē reklāmu saturu, pēc sazināšanās ar žurnālu redakcijām panākušas vienošanos, ka ne šī, ne līdzīga rakstura reklāmas vairs netiks publicētas, jo atzīts, ka tā "sakropļo un izsmej katoļu reliģiskās pārliecības".

 

Reklāma ar mūķeni stāvoklī

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma