>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Ķīnietis aizmieg pašnāvības procesa laikā

Ķīnietis aizmieg pašnāvības procesa laikā

Kāds izmisis ķīnietis, kurš bija nolēmis dzīvi beigt pašnāvībā, savu vēlmi nav spējis realizēt, jo suicīda mēģinājuma laikā viņš aizmidzis, ziņo ārvalstu prese.

30 gadus vecais Džans Huņs jau vairākus mēnešus cietis no depresijas izjukušās laulības dēļ. Lai savām mocībām pieliktu punktu, viņš ieņēmis vairāk nekā 50 miegazāļu tabletes un devies upi, lai atrastu savam plānam atbilstošu tiltu.

Kad vīrietis uzrāpies aptuveni 45 metrus augstajā tiltā, viņš vilcinājies un ar viņu uzsāktas pārrunas, kuru laikā policisti pamanījuši, ka no dzīves nogurušais Džans knapi spēj noturēt acis vaļā. Miegazāļu dēļ arī pamestajam vīram nav bijusi iespēja aiziet no dzīves, jo uz tilta viņš iemidzis dziļā miegā un pat sācis krākt.

Glābēji Huņu ievietojuši stiprinājumos un nogādājuši drošībā tilta pakājē pie neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes, kur ārsti vīrieti izglābuši no iespējamās nāves miegazāļu pārdozēšanas rezultātā.

"Es nespēju izlemt, kurš no pašnāvību veidiem ir labāks - pārdozēšana vai lēkšana no tilta. Tāpēc es nolēmu izmantot abus. Kad tiku uz tilta, jutos ļoti miegains, un nākamā lieta, ko atceros, bija pamošanās slimnīcā," vēlāk medijiem stāstījis ķīnietis, kurš pēc notikušā atjaunojis attiecības ar šķirto sievu.

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma