>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Ķīnietis sunim iemācījis smēķēt cigaretes

Interesanti

Sašutumu ķīniešu sabiedrībā izpelnījies kāds suņa saimnieks, kurš savam kucēnam iemācījis smēķēt cigaretes. 23 gadus vecais pavārs Čeņs Čihuans no Hubejas provinces savam sunim Blekijam (attēlā) smēķēt māca ik dienu jau sešu mēnešu garumā – visu laiku, kopš ķīnietis suni ir nopircis.

Tagad Čens lepni stāsta, ka suns ir kļuvis atkarīgs no tabakas un izsmēķē aptuveni paciņu cigarešu dienā. "Pašā sākumā viņš nevarēja paciest cigarešu dūmus. Bet es viņu uzcītīgi trenēju, visu laiku viņam pūšot dūmus virsū," izdevumam Changjiang Daily stāstījis Čens.

"Beigu beigās Blekijs pie tās smaržas pierada, un tad es aizdedzinātas cigaretes sāku bāzt viņam mutē. Katru reizi, kad viņš izsmēķēja cigareti, es viņu atalgoju ar ēdienu," ar savu meistarību lepojies ķīnietis.

Pēc saimnieka vārdiem, sunim piemītot iedzimts talants atdarināt kustības, tāpēc smēķēt viņš iemācījies varen ātri - aptuveni viena mēneša laikā, taču neatlaidīgais ķīnietis apmācību turpina.

Tiesa, Čena kaimiņi par viņa aizraušanos nav sajūsmā un ir nolēmuši viņu iesūdzēt tiesā par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. "Viņš ir briesmīgs suņa saimnieks," komentējis kāds no Čena kaimiņiem.

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma