>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Ķīpsalā būs apskatāms Latvijas trušu pasaules jaunums - lielais Angoras trusis

/ Izklaide /

18.septembrī un 19.septembrī Ķīpsalā, izstādē "Pet Ekspo 2010" apmeklētāji varēs aplūkot vairāk nekā 60 dažādu jauntrušu šķirnes, bet kopumā izstādē būs apskatāmi aptuveni 200 garauši, tostarp arī īpašo Latvijas trušu pasaules jaunumu - lielo Angoras trusi un baltos pundurauntrušus ar zilām acīm.

Zināms, ka Latvijā šobrīd mīt vismaz četri šīs retās, dekoratīvās trušu šķirnes pārstāvji - māmiņa Asseliene un tētis Herkuless, kas ieceļojuši no Vācijas un divi viņu 4 mēnešus vecie, Latvijā dzimušie bērniņi - Aze un Anč’ jeb vienkārši Sīkais-līkais, kas iesauku guvis pateicoties līkajai austiņai.

No Angoras trušu dzimtenes Turcijas garauši iekarojuši popularitāti visā pasaulē, kļūstot par iemīļotiem mājdzīvniekiem. Tomēr jāņem vērā, ka šo trušu garā, zīdainā spalva, kas var sasniegt pat 13 cm, ir ļoti rūpīgi kopjama un pie ikdienas kopšanas pieder spalvas ķemmēšana. Spalva garaušiem cērpama ik pa trim mēnešiem un lieliski izmantojama adījumos. Tādēļ arī Azelīnas un Herkulesa saimniece šobrīd apgūst vērpšanas prasmes, lai jau pavasara izstādē varētu palepoties ar adījumiem no angoras vilnas.

Norises vieta un laiks: 18. un 19.septembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma