>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Laba miega ideāla recepte

/ Veselība un skaistums/

Daudzi cilvēki mūsdienu aktīvajā ritmā saskaras ar bezmiega problēmām. Izrādās, ka miegu uzlabot iespējams pavisam vienkārši, atliek vien nedaudz pamainīt savu ēdienkarti.

Mediķi noskaidrojuši, ka viens no miega ietekmētājiem neapšaubāmi ir labi zināmais kofeīns. Protams, daudzas lietas ir atkarīgas arī no organisma individuālas uzbūves un darbības. Tomēr, ja šāda problēma eksistē, iespējams nepieciešams aizdomāties. Dažreiz atliek vien atteikties no kafijas pēc pusdienas laika un problēma atrisinās pati no sevis.

Lai miegs būtu salds, speciālisti iesaka lietot banānus, auzu pārslas, pienu, kartupeļu biezeni un tītara gaļu. Iespējams arī ēdienkartei pievienot dažādas piedevas ar minerālvielām, kuras palīdz labāk aizmigt un nerada blakus efektus. Parasti tādas minerālvielas iekļauj kalciju, magniju un vitamīnu B6. Vēl viens variants – pirms miega ieiet sālsvannā.

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma