>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Lady Gaga lidostā defilējusi gandrīz kaila

Lady Gaga lidostā defilējusi gandrīz kaila

 

Kārtējo reizi ar savu eskstravaganto uzvedību izcēlusies amerikāņu dziedātāja Lady Gaga (attēlā), kura Losandželosas lidostā ieradusies, tērpta vienā apakšveļā.

Lidostā dižā māksliniece ieradusies pēc MTV Video Music Awards apbalvošanas ceremonijas, kurā viņa ieguva astoņas balvas, un, protams, arī lidostā viņa pievērsusi citu pasažieru uzmanību, jo bija tērpusies apakšveļā, savās iemīļotajās saplēstajās zeķubiksēs, platformenēs, bet pie viņas jostas bija piestiprināti rokudzelži un pār plecu pārmesta zeltīta jaciņa.

Rokudzelžu dēļ lidostas apsargi ērmīgajai zvaigznei pievērsuši pastiprinātu uzmanību un lūguši iziet metāla detektora pārbaudi, lai pārliecinātos, ka viņas aksesuāri nevar kļūt par draudu citiem pasažieriem.

 

 

Arī MTV Video Music Awards balvu pasniegšanas laikā Lady Gaga izcēlās ar dīvainu ietērpu - viena  no kleitām, kurā dziedātāja kāpa uz skatuves pēc balvas, bija darināta no gaļas.

Šis tērps šausmīgu sašutumu radījis dzīvnieku tiesību aizstāvju vidū visā pasaulē, bet pati dziedātāja taisnojusies, ka nav vēlējusies kādu aizvainot.

"Jūs jau zināt, ka esmu visneatkarīgākais un brīvākais cilvēks pasaulē. Šai kleitai var būt daudz interpretācijas, bet šajā vakarā es vēlējos paust, ka mums katram ir tik daudz tiesību, cik gaļas uz kauliem. Un es neesmu tikai gaļas gabals," par savu tērpu izvēli filozofējusi dziedātāja.

 

MTV.tv

:D 29/03/2011 18:43

viņa tajā laikā bija koncertā nevis bija lidosta es biju uz vinjasa koncertu!:)

Agucis 24/10/2013 19:34

ārprāc tādas platformenes

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma