>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Lielbritānijā izgudro lidojošu krēslu

Lielbritānijā izgudro lidojošu krēslu

Tuvākajos mēnešos Lielbritānijas veikalos nonāks krēsls, kurš ļaus jums izjust bezsvara stāvokli mājas apstākļos, ziņo The Sunday Times.

Krēsla izgudrotājs Keits Diksons (Keith Dixon) apgalvo, ka saņem pasūtījumus uz šo krēslu no visas pasaules. Krēsls, kurš saņēma nosaukumu Lounger, sastāv no pamata, caurspīdīga krēsla un magnētiem ,ar kuru palīdzību krēsls spēj uzlidot 35 centimetru augstumā virs zemes. Krēsls spēj izturēt līdz 120 kilogramus magu cilvēku.

Krēsla dizaina izstrāde aizņēma 4 gadus un izmaksāja 10 tūkstošus dolāru. Diksons apgalvo, ka uz tik neparastas mēbeles izgudrošanu viņu pamudināja transporta līdzekļi no filmas „Star Wars”.

Pie krēsla mīnusiem var pieskaitīt to, ka krēsla magnētiskie lauki slikti ietekmē televīzijas signālu. Krēslu ir ieteicams turēt trīs līdz četru metru attālumā no televizora. Magnētiskie lauki var arī slikti iespaidot kredītkartes, tā kā tās ieteicams neturēt kabatā, kad atrodaties krēsla tuvumā.

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma