>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Lielo dirsēju diena, jau drīz...

ATCERIES: Es tikai ākstos.. :)

ATCERIES: Es tikai ākstos.. :)

šī nav nekādā veidā politiska reklāma, un diemžēl man neviens neko nesamaksāja. :)

 

Piekrist, vai nepiekrist, tas lai paliek jūsu ziņā.

 

Tuvojās vispārējās vēlēšanas, tava pastkastīte drošivien, tā pat kā manējā ir pārpildīta ar nožēlojamu politisko reklāmu kaudzi.

Ja esi balsstiesīgs, un domā šogad par kādu no politiskajiem spēkiem balsot, tad es pieļauju , ka šoreiz izvēle ir grūta. Saskaņas centrs, Zeļo Zemnieku Savienība, a varbūt tomēr Par Labu Latviju?

Un ko gan viņi mums varētu piedāvāt?

 

Nēesi skops - Pastāsti draugiem! :)Kurš spēs mums piedāvāt ... Autors: donorvo Lielo dirsēju diena, jau drīz...1. Kurš spēs mums piedāvāt saeimā ievēlētu Jēzu Kristu, un apsūdzētu teletūlbijus homoseksuāļu lietā.Šoreiz mums spēs piedāvāt kāds, kas ir labāks par Šleseru, vai precizējot tas pats Šlesers, tikai jaunājā partijā, „Par Labu Latviju” (PLL)Saskaņas Centrs – Jā ... Autors: donorvo Lielo dirsēju diena, jau drīz...2. Saskaņas Centrs – Jā reklāmas it visur, uz mikroautobusiem stendiem, un māju sienām. Tagad par viņiem balso arī latviski runājošie. Spēcīga partija, kas par vara makti centīsies mazliet pārkrievot Latviju. Varbūt Jauno gadu sāksim sagaidīt pēc Krievijas laika? Grūti būs izlemt par to, kas ir pionieris, tāpēc to raksturos kā Teroristu, kurš iefiltrējies bērnu komunistiskajā organizācija ar mērķi iebrukt lidmašīnas pilotu kabīnē, un nospert jauno acme klaviatūru.. :D pirms balso, aplūko - http://10saeima.weebly.com/sc.htmlKurš spēs mums piedāvāt ... Autors: donorvo Lielo dirsēju diena, jau drīz...ZZS gan jau centīsies... Autors: donorvo Lielo dirsēju diena, jau drīz...3. ZZS gan jau centīsies meklēt saistību tam, ka Garfilds patiesībā varētu būt bijušais Asv prezidents, kas nogalināts kādā no attentātiem, kas ticis vērst uz šo lielisko personību. Viņi stāstīs par to, ka dabas resursi ir paši galvenie, bet tajā pašā laikā tos pārdos par kapitālu ko iešņaukt nāsīs. Viņu kuģim ir daudz sūču, bet vel grimt tas netaisās. Kāpēc? Tāpēc, ka šis kuģis vel nav iepeldējis atklātos ūdeņos.Autors: donorvo Lielo dirsēju diena, jau drīz...4.

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma