>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Mazie laimes noslēpumi.

Intervijas

Kas ir absolūta laime, ir mūžīgs jautājums, uz kuru nav viennozīmīgas atbildes. Arī šoreiz – cik cilvēku – tik viedokļu. Pat ja šī laimes sajūta nav mūsu sabiedrotā 24 stundas diennaktī, katram no mums ir kādi mazie prieciņi, laimes brīži, kas padara mūsu ikdienu priecīgāku, jautrāku, saulaināku vai vienkārši izraisa smaidu un palīdz kustēties tālāk savu sapņu un lielās laimes virzienā, kas tā tāda arī nebūtu. 
Pozitivaszinas.lv izlēma uzzināt vairāku sabiedrībā pazīstamu cilvēku prieka un laimes mazos noslēpumus, varbūt kāds iedvesmos arī Tevi?!

Mūziķis Kārlis Būmeisters jeb Kaža: „Mans mazais prieka noslēpums ir pagarāka skriešanas distance gar Daugavu smukā novakarā, un pēc omes receptes plānās pankūkas ar zemeņu ievārījumu.”

Dziedātāja Emi: „Savā vecumā esmu sākusi apzināties, cik vērtīgas ir tās mazās lietas un cik maz vajag, lai es justos laimīga. Man ļoti garšo saldējums un šis mazais gardums man var uzlabot omu jebkurā situācijā. Ikdienā tie ir man tuvie cilvēki, daba, kas man ir visapkārt, saulīte, kas uzlabo garastāvokli un arī tāds labs vakars draugu lokā. Nemaz nav vajadzīgas materiālas lietas, lai es justos labi un justos laimīga, vien tādi mazi sīkumiņi.” 

Reperis Gačo jeb Gatis Irbe: „Noteikti, ka primārā un būtiskākā ir smaidīšana. Uzskatu, ka smaids padara cilvēku priecīgu, laimīgu un skaistu. Protams, ka ir kādas materiālas lietas, kas liek justies labi, bet tās ir tikai sekundāras. Protams, ja ir nauda ir prieks, bet arī bez tās var gūt emocijas un labsajūtu, tātad - vairāk smaidiet draugi!” 

Dejotāja Laura Blaubuka: “Mani ikdienas prieciņi, ir vairāk saistīti ar veselības un skaistuma uzlabošanu, piemēram aiziet uz Power Plate nodarbību, kas iedod muskuļiem tonusu un ķermenim prieku par labi padarītu darbiņu. Izbaudu manikīru, solāriju smukam brūnumiņam. Bet vislabāk man patīk aiziet uz masāžu un relaksējošu sejas procedūru apmēram vienu reizi nedēļā. Arī sarkanā vīna glāze un aizraujošas sarunas vakarā ir mazais prieciņš.”

www.calendarlive.eu projekta vadītāja Bogdana Kondrašina: “Kā jau zināms - the best things in life you can get for free. Manā gadījumā tās ir: manas meitas smaids, laba mūzika (man tā ir ļoti būtiska harmoniskai videi), tikšanās ar labiem, gudriem un pozitīviem cilvēkiem. Vēl man ļoti reti sanāk (un tieši tāpēc tik ļoti iepriecina) pilnīgi un ar baudu atdoties slinkumam. Itāļiem tam ir brīnišķīga definīcija - dolce farniente.”

LTV1 raidījuma “Ziemeļu pusē” vadītāja Marta Selecka: “Esmu sākusi mācīties spēlēt klavieres, sākumā www.youtube.com skatījos pirkstu kombinācijas uz taustiņiem un mācījos tādā veidā, tagad jau drukāju no interneta notis un ar zīmuli rakstu klāt basatslēgas nošu nosaukumus. Tas ir mans mazais prieks kam es tagad veltu vismaz divas stundas dienā. Nezinu kāpēc mūzikas skolā man tas galīgi neaizrāva - mācījos flautu, bet klavieres bija obligātais priekšmets, kurā neko īsti tā arī neiemācijos.”

Multimediju mākslinieks Artis Dzērve: „Lietas, kas padara mūs laimīgākus nevaru nosaukt par dzīves sīkumiem, man tās ir lielās lietas! Un tas nav nekas materiāls. Domāju, ka katrs cilvēks veido savu mikropasauli sev apkārt tādu, lai tur justos pēc iespējas labāk. Šī pasaule, kas sastāv no materiālām lietām, ir radīta tikai tāpēc, lai būtu pareizā sajūta. Šajā sevis izveidotajā pasaulē es saņemu rīta skūpstu un glāstus no sava mīļotā cilvēka, maigo un tik slapjo suņa deguna pieskārienu, kurš tā priecājas par jaunas dienas sākumu, saules staru, kurš kopā ar rīta kafijas aromātu uzmundrina tālākajām gaitām, ūdens pēriens dušā un spogulis, kurš Tev saka, ka esi viens superīgs cilvēks. Tas ir tik maz un reizē tik daudz, lai mana ikdiena būtu pēc iespējas pilnīgāka un laimīgāka.”

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs: “Man ļoti patīk dziedāt - dziedu visu laiku, īpaši mašīnā un mājās, kad esmu viens. Patīk mūzika - un tā padara mani ļoti laimīgu, it īpaši kad spēlēju sintezatoru. Kad man ir slikts garastāvoklis, tad to man uzlabo zīmēšana, vai dzejoļu rakstīšana.”

TV raidījuma “Māmiņu Klubs” redaktore un radio raidījuma “Māmiņu Klubs” vadītāja Kristīne Virsnīte: „Pirms pāris dienām pārnesu mājās savam bērnam trīsriteni, tādu prieku es vēl nebiju redzējusi. Parasti mana mazā meita skrien pretī un grib klēpī, vēlas, lai viņu samīļo. Taču ieraugot jauno braucamo, aizmirsa par visu. Bērna prieks un smiekli katru dienu padara vieglāku. No rīta pamostoties redzi, ka būs labs laiks, tā ir zīme, ka šodien noteikti darbi veiksies labāk. Iespēja dienā kaut 15 minūtes veltīt spāņu valodas apguvei sagādā lielu gandarījumu. Gardas vakariņas, kuras pagatavojis vīrs. Laba filma pēc garas darba dienas, lai arī beigās tā liek raudāt. Tikšanās ar draudzenēm, kas nav bieži, tomēr tik ļoti patīkami, jo ir iespēja atpūsties no ikdienas. Mamma, kura atbrauksi pieskatīt meitu, lai varam ar vīru aiziet uz kino vai vakariņās.”

Dziedātājs Markus Riva: “Vislabākais, kas var iedvesmot, ir labi laika apstākļi, tas ir mazais prieks, kas pāraug bezizmēra labsajūtā, no kuras visi sīkumi un negatīvas lietas šķiet blusu lielumā. Tāpat man prieku sagādā prieka radīšana citos, tādēļ ari nodarbojos ar to, ar ko nodarbojos. Skriešana saulainā laikā ir spēkavots, fiziskas aktivitātes pašas par sevi jau atbrīvo no negācijām, kas mēdz uzkrāties. Ūdens aizskalo bēdas un peldoties vasarā brīvā dabā sajūtam savu sākotni. Viss labais nāk no vienkāršām lietām, nav obligāti jāsajūt svētlaime no dārgām trifelēm un vīniem, pats labākais ir mums viss apkārt, jo īpaši pavasarī un vasarā.” 

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma