>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

McDonalds - sālīti čīzburgeri .

Pārtika, veselīgs uzturs

Mēs iebraucām MacDonalda, pasūtījām četrus čīsburdegus, kā arī kartupeļus mundierī, uz ko pārdevēja atbildēja ka kartupeļi mundierī nav ir tikai fri kartupeļi. 
Teicu ka kartupeļi frī mums negaršo - iztiksim ar čīsburgeriem, pēc tā pārdevēja sāka bļaut - ko tad vispār esam uz MacDonaldu atbraukuši, lai mēs braucam un ēdam tajās vietās, kur nav kartupeļi frī. Es atbildēju - esmu pircējs un ar mani tādā tonī viņai nav tiesību runāt, ja viņa nepārstās bļaut tad izsaukšu administratoru un kārtosim lietas citādākā veidā. Tad tikai viņa apklusa, , , zem deguna pie sevis kaut ko burbināja. Čīsburgerus diezgan ilgi gaidījām, kad saņēmām tos, tie bija šausmīgi pārsālīti, , , , viņus nebija iespējams ēst, visi lūpu kaktiņi sāka sūrstēt no pāris kodieniem. 
Mēs atgriezām viņai čīsburgerus un teicām ko tagad ber sāli klāt ja neņem komplektā ar frī kartupeļiem, viņa apklusa neko neiebilda izskatījās nobijusies, nolaizdama acis uz leju. Vajadzēja šos čīsburgerus uz ekspertīzi, žēl ka tāda doma tikai tagad ienāca prātā. Uzmanieties MacDonalda ja kaut kas ne tā Jums vēl sāli piebērs klāt. 
Čeks tika izsniegts tikai pēc pieprasījuma, kuru negribēja izdot – ļoti ilgi to meklēja. 
Viņas rīcība bija amorāla, ja negrib strādāt citi cilvēki atradīsies, kas ieņems viņas vietu. Pārdevēju sauca Evija B (tas bija laikam 03.09.2010, pulksten:01:22).

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma