>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Reģistrēts vismazākais cilvēciņš pasaulē

Reģistrēts vismazākais cilvēciņš pasaulē

24 gadus vecais kolumbietis Edvards Ninjo Ernandess no Bogotas pirmdien, 6. septembrī, oficiāli reģistrēts kā vismazākais cilvēciņš pasaulē – viņa augums ir tikai 70,21 centimetri, bet svars 10 kilogrami. Edvards pats atzīst, ka viņš neaug jau kopš divu gadu vecuma.

Ernandesa augums iekļauts topošajā 2011. gada Ginesa rekordu grāmatā, savukārt šī gada rekordu grāmatā joprojām kā vismazākais pasaulē figurē ķīnietis He Pinpins, kurš gan bija par četriem centimetriem garāks. Tiesa, šī gada martā 21 gada vecumā Pinpins nomira.

Iepriekš Ernandess strādāja lielveikalos, kur par naudu dejoja publikas priekšā, bet nesen viņš ir uzsācis arī aktiera karjeru. Viņš ir pie labas veselības, un viņam jau kādu laiku ir draudzene - pusotru metru gara sieviete Fanija (abi kopā attēlā).

"Godīgi sakot, visvairāk man riebjas, kad cilvēki mani aiztiek ar pirkstiem un cenšas mani paņemt klēpī," vietējai presei atzinis jaunais rekordists.

Gan Ernandess, gan Pinpins un citi mazie cilvēciņi cieš no pundurisma - slimības, kas parasti izpaužas kā iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbības traucējumi un ko raksturo anormāli mazs augums (vīriešiem - mazāk par 130 cm, sievietēm - zem 120 cm).

Iespējams gan, ka jau 14. oktobrī Ernandesam no sava titula nāksies šķirties, jo šajā dienā pilngadību sasniegs nepālietis Hagendra Thapa Magars, kura augums ir tikai 56 centimetri. Pagaidām šis nepālietis tiek uzskatīts par pasaulē visīsāko tīni.

 

 AppleMark

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma