>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

SAKU LIELU PALDIES !!!

PAR BALSOJUMIEM!

ESMU JAU NO PAŠA SĀKUMA,KĀ IELIKA PRINTERI,BIJA DAUDZ JĀCENŠAS ,LAI MANI NEAPDZEN,KAS TAGAD IR 3 VIETĀ.LIKU ZIŅAS DAŽDAŽĀDAS,REKLAMĒJU SPACE.LV LAPPU KATRU MĪĻU DIENIŅU,CERĪBA BIJA ,BET TAD PĒDĒJĀS DIENĀS UZRADĀS kira.space.lv NO PĒDĒJĀS VIETAS JAU OTRĀ DIENĀ BIJA 2 VIETĀ ,ES NEATLAIDĪGI CĪNĪJOS UN MAN NĀCA DAUDZ APMEKLĒTĀJU,BET TAD TREŠAJĀ DIENĀ VISS NOTIKA,KĀ MĒS DAUDZI JAU BIJĀM NOSPRIEDUŠI,APDZINA MANI TĀ ,KA ES VAIRS NESPĒJU VIŅU APDZĪT KAUT MAN BIJA DAUDZ APMEKLĒJUMI NEZINĀMIE.SECINU,KA TOMĒR NEZINĀMOS VAJADZĒTU ŅEMT NOST,BET SPACI VAR CITĀDI REKLAMĒT,VIENKĀRŠI NEPIEĻAUT NEZINĀMOS,IZSLĒGT UN VISS,LAI BALSIS BŪTU TIKAI NO LIETOTĀJIEM,TĀ ARĪ VARĒTU VIEGLĀK VISU PĀRBAUDĪT. KAUT IR ZINĀMS KA DAŽI LIETOTĀJI IZMANTO SKRIPTUS TAJĀ SKAITĀ IR ARĪ kira ,JO TAS NAV IESPĒJAMI DABŪT TĀDU PĀRSVARU.CERĒSIM,KA ADMINISTRĀCIJA TOMĒR PĀRBAUDĪS,BET JA IZMANTOTS SKRIPTS TAD TO BŪS GRŪTI PIERĀDĪT,CERU UZ TAISNĪGUMU.

UN TAGAD ES GRIBU PATEIKT LIELU PALDIES VISIEM LIETOTĀJIEM,KURI PAR MANI AKTĪVI BALSOJA KATRU MĪĻU DIENU,ĪPAŠI TIEM LIETOTĀJIEM PALDIES KURI NEBIJA UZ BALVAS:  

http://elzhux.space.lv/

http://dzintra.space.lv/

http://pavasaris.space.lv/

http://sunuks.space.lv/

http://bitiite99.space.lv/

PALDIES JUMS VISIEM UN ARĪ DAUDZAJIEM NEZINĀMAJIEM! 

>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<< 18/09/2010 17:56

nu tur ir jāpiekrīt.

guna 19/09/2010 07:19

es zinu,ka admini jau neliks uzvarētājos ja kāds ir tiko pieteicies un itkā ir 1 vietā,tā kā neuztraucies,viss notiksies....

........... 23/09/2010 22:20

njā. uzvar tie,kas ir >>adminu<< radiņi. vnk admini ir loxi vairāk nekas. tiešām es par tevi balsoju, bet veltīgi. :(

>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<< 23/09/2010 23:53

cerēju,ka vinnēšu,bet re,vinnē šmauklis.tagad man viss ir skaidrs!vērtīgās balvas uzreiz atņem šmaukļi, bet tie >>štrunti<< tiek mums.visu cieņu administrācijai,bet negaidīju no jums tādu attieksmi.liku rakstus,popularizēju space.lv,piesaistīju cilvēkus utt.viss velti!:( pat tērēju laiku pie spaces,bet neatmaksājās. TEIKŠU GODĪGI, ŠEIT TIEŠĀM VAIRS NAW KO DARĪT.

>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<< 19/10/2010 12:15

redz,ka neielika vis:((

www.MoviesLV.com 07/03/2012 00:37

www.movieslv.com - skaties filmas internetā!

www.MoviesLV.com 07/03/2012 00:37

www.movieslv.com - skaties filmas internetā!

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma