>>BioShock<< -------------- >>pēc statistikas !<<RSS

>>BioShock<<  --------------  >>pēc statistikas  !<<
Vecums: 21
Dzīvesvieta: Mājas...

NERAKSTIET MAN VĒSTULES!!!

Mani draugiManas ziņasManas galerijasMani video

Vācieši pārdod psihiski slimas rotaļlietas

Vācieši pārdod psihiski slimas rotaļlietas

Kāds vācu rotaļlietu ražotājs laidis klajā jaunu kolekciju ar mīkstajiem zvēriņiem, kuri visi ir psihiski slimi. Jaunā kolekcija, kā ierasts, jau izraisījusi pretrunīgu reakciju šķīstajā vācu sabiedrībā.

Visām rotaļlietām klāt pielikts detalizēts apraksts par viņu slimību vēsturi, kas tiek pasniegts kā bērniem izglītojošs, kā arī ieteikumi rotaļlietu ārstēšanai.

"Tas sākās kā joks, kad es ar savu mīļoto meiteni, kurai ir kaudzēm plīša rotaļlietu, izstrādāju šo ideju par slimajām rotaļlietām. Tā kā lielākoties cilvēki paši mēdz perversā kārtā lepoties ar savām slimībām un ārstēt viens otru, mēs nolēmām, ka šādas rotaļlietas šobrīd varētu būt ļoti aktuālas," vietējai presei stāstījis idejas autors Martins Kitšteiners.

Katra kompānijas Paraplush rotaļlieta maksā 29,9 eiro, un šajā komplektā ietilpst: bruņurupucis Dabs ar akūtu depresiju, čūska Slajs ar biedējošām halucinācijām, aitiņa Dollija ar personības šķelšanās iezīmēm, krokodils ar iracionālām bailēm no ūdens un daži citi dīvaiņi.

 

© Space.lv 2007-2014. Visas tiesības aizsargātas. Kā darbojas space.lv? | Kā nopelnīt punktus? | Lietošanas noteikumi | Kontakti | Reklāma